POSVÁTNÉ KOMORY - v případě zájmu prosím kontaktujte Evičku,která komory vede ve Varnsdorfu. Momentalně posvátné komory na Moravě  nejsou.

Telefon na Evičku : 608063666

Omezený počet míst - rezervace místa

Co je proces Posvátných komnat?

První komnata je běžná místnost, sloužící k setkávání, kde jste vy a ostatní, kteří přišli na proces Posvátných komnat, přivítáni jako skupina a kde dostanete informace a náměty k rozjímání, abyste byli připraveni na to, co se může odehrát ve 2. komnatě.

Druhá komnata je místnost, ve které se nachází Sri Murthi Zlatého Orbu. Vstoupíte sami a požádáte Božství o cokoliv, po čem toužíte, z jakékoli oblasti svého života, ve které potřebujete pomoci. Můžete také žádat, aby se vám vaše Božství manifestovalo fyzicky nebo ve vašem srdci, o Probuzení, o Realizaci Boha, atd.

Vaše cesta těmito komnatami je opravdovým prožitkem Božství a pochopitelně bude následně vyžadovat nějaký čas na tiché vstřebávání.

Tisíce lidí již oznamovalo zázračná uzdravení a duchovní transformace, které se odehrály v těchto komnatách. Jsou zdarma a otevřené lidem každého věku a vyznání. Na to je třeba pamatovat, protože každý je jiný, prožitky každého člověka budou jedinečné právě pro něj a dokonalé pro jeho osobní situaci. Vaše léčení, způsob a forma, ve které se vám může vaše Božství manifestovat, budou pravděpodobně jiné, než u ostatních.

Posvátné komnaty jsou přístupné všem zájemcům (dikšadávajícím i široké veřejnosti). Mohou být vedeny pouze vybranými Oneness trenéry, kteří prošli tréninkem a speciálními iniciacemi na Oneness Univerzitě v Indii.

Od května 2015 již nejsou žádné specializace jednotlivých komor.

 

 

 

Kontakt

Zuzana Joštová Su-Zen@seznam.cz